Archyvas 2020

Svarbi informacija lankytojams!

Svarbi informacija lankytojams!

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. balandžio 23 d. sprendimu Nr. V-974 „Dėl archyvų, bibliotekų ir muziejų lankymo būtinų sąlygų“, nuo balandžio 30 d. lankymui atidaromos muziejaus ekspozicijos ne didesnėms nei 2 asmenų grupėms, išskyrus artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus.

Muziejaus lankytojai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kt. priemones). Lankytojai bus nukreipiami tam tikru maršrutu arba lydimi muziejaus darbuotojo, kad vienam lankytojui ar šeimai tektų  ne mažesnis kaip 5 kv. m plotas ir ne mažesnis nei 2 m atstumas tarp asmenų ir (ar) asmenų grupių.

Lankytojams naktiniai žvaigždžių stebėjimai ir edukacijos iki gegužės 29 d.  nevyks.

Nuo gegužės 19 d. Etnokosmologijos muziejus organizuos dienines ekskursijas “Etnokosmologija – ryšiai su kosminiu pasauliu”  ir pakilimus į apžvalgos aikštelę.

Į šią programą būtina išankstinė registracija tel. +370-615-20688. Vienu metu apžvalgos aikštelėje galės būti ne daugiau kaip 20 lankytojų, išskyrus muziejaus darbuotojus. Lankytojai, kurie atvyks nesiregistravę, gali neturėti galimybės patekti į apžvalgos aikštelę.

Ši informacija ir paslaugų teikimas gali keistis atsižvelgiant į Vyriausybės nurodymus, oficialias rekomendacijas ar iškilus praktiniam poreikiui jas tikslinti.

Platesnė informacija: tel. +370-615-20688 arba el. paštu info@etnokosmomuziejus.lt

Muziejaus lankymo tvarka karantino laikotarpiu

DĖL ARCHYVŲ BIBLIOTEKŲ IR MUZIEJŲ LANKYMO BŪTINŲ SĄLYGŲ (V-974)

Mūsų draugai
Lietuvos etnokosmologijos muziejus

Kulionių k., Žvaigždžių g. 10, Čiulėnų sen., Molėtų r.
Tel./Faks: (8-383) 45-424

Kontaktai

tel. registracijai į ekskursijas 8-615-20688
El. paštas: info@etnokosmomuziejus.lt

Instagram

Sekite mus

Prenumeruoti naujienas