Vakarinė programa

Svarbi informacija lankytojams: Į visas programas registruojama internetu telefonu +370-615-20688 (Pirmadieniais – penktadieniais 8.00 – 16.30 val.).

REGISTRACIJA

Programos Laikas Trukmė Bilietų kaina
Suaugusiesiems – 5,00 Eur
Studentams / pensininkams / neįgaliesiems – 4,00 Eur
Pirmadieniais – šeštadieniais vakaro metu. 1-1,5 val. Moksleiviams –  3,00 Eur
Grupės mokestis (1-9 asmenų grupei)** – 50,00 Eur
Užsakomoji individuali ekskursija (1-19 asmenų grupei)*** – 100,00 Eur

*Grupės mokestis (1-9 asmenys) yra taikomas tokiu atveju: jei užsiregistruoja grupė lankytojų (10 ir daugiau), tačiau atvyksta mažesnis (mažiau nei 10) lankytojų skaičius; jei lankytojų yra mažiau nei 10 ir jie nori atskiru laiku dalyvauti vakarinėje programoje. Grupės mokestis yra netaikomas, jei lankytojai atvyksta į muziejaus paskelbtus pavienių lankytojų priėmimo laikus.

**Tokios kainos yra taikomos, jei lankytojų grupėje yra iki 20 asmenų ir jie nepageidauja, kad prie jų grupės būtų prijungiami kiti lankytojai.

Vakarinė programa yra organizuojama vakare, jei dėl didelio debesuotumo negali vykti naktinė ekskursija stebint dangaus objektus pro teleskopą. Kadangi dėl debesuotumo ekskursijos yra atšaukiamos, ši programa, gali vykti kitu, ankstesniu laiku. Paskaitos laiką grupės vadovai privalo derinti su ekskursijos vadovu. Taip pat šią paskaitą gali užsisakyti lankytojai laukiantys naktinių ekskursijų.

Vakarinės programos metu lankytojai turi galimybę apžiūrėti teleskopą, ekskursijos vadovas pristato jo galimybes, salėje demonstruojamos skaidrės su pasakojimu. Lankytojai gali pasigrožėti įspūdingais Visatos vaizdais, susipažinti su Saulės sistemos planetomis, žvaigždžių, spiečių, ūkų, galaktikų įvairove, prisiliesti prie nežemiškos gyvybės klausimo. Paskaitos pabaigoje lankytojai turi galimybę užduoti klausimus.

Vakarinė programa skirta tik registruotoms naktinėms grupėms. Jei grupė nesusidaro – programa nevedama. Neblaivūs lankytojai į ekskursijas nepriimami.

Mūsų draugai
Lietuvos etnokosmologijos muziejus

Kulionių k., Žvaigždžių g. 10, Čiulėnų sen., Molėtų r.
Tel./Faks: (8-383) 45-424

Kontaktai

tel. registracijai į ekskursijas 8-615-20688
El. paštas: info@etnokosmomuziejus.lt

Instagram

Sekite mus

Prenumeruoti naujienas