Edukacinė programa muziejaus lauko ekspozicijoje

Svarbi informacija lankytojams: Į visas programas registruojama internetu ir telefonu +370-615-20688 (Pirmadieniais – penktadieniais 8:00 – 16:30 val.).

REGISTRACIJA

Programos laikas Trukmė Bilieto kaina
Suaugusiesiems – 4,00 Eur

Studentams/pensininkams/neįgaliesiems – 2,00 Eur

Pirmadienis – penktadienis 8.00 – 15.00 val.

45 min. Moksleiviams – 2,00 Eur

Nebijok paklysti!

Edukacija prasideda 32 metrų aukščio apžvalgos aikštelėje, kurią galima pasiekti laiptais ir liftu, saulės rato ir planetų modelių apžiūrėjimu. Edukacijos dalyviai skirstomi komandomis po 3-4 dalyvius. Suformuotos komandos gauna užduočių lapus, kuriuos pasilieka. Rašymo priemones ir kompasus paskoliname tik edukacinio užsiėmimo laikotarpiui, pasibaigus užsiėmimui juos reikia grąžinti.  Susipažįstama su kompasu ir kaip jo pagalba orientuotis. Atlikus susipažinimo užduotis prasideda kosminė kelionė lauke po planetas. Edukacijos dalyviai keliaudami po lauko ekspoziciją, renka informaciją ir pildo pateiktus užduočių lapus. Diskusijų ir klausimų pagalba renkama papildoma informacija.

Edukacijos programa skirta 1-12 klasių mokiniams, suaugusiesiems. Programos trukmė 45-60 min. Užsiėmimo dalyvių skaičius iki 30 asmenų.

 

Misija – „Rask“

Edukacinis užsiėmimas prasideda supažindinimu su radijo komunikacinėmis technologijomis, kurios sudaro mūsų kasdienį gyvenimą. Apžvelgiamos elektromagnetinių bangų sklidimo savybės ir niuansai muziejaus pastatuose ir teritorijoje. Susipažinus ir išbandžius radijo komunikavimo stoteles, edukacijos dalyviai informuojami apie užduotį ir pradeda pasiskirstymą komandomis. Komandos  formuojamos iš 5 žmonių, kurie užsiėmimo pradžioje supažindinami su „misija“. Komanda dalinama į dvi dalis. Pirma dalis – „misijos kontrolė“ sudaryta iš 3 asmenų, likusių prie informacijos klasėje, antra dalis –  2 „astronautai“ keliaus po lauko ekspoziciją, ieškodami informacijos. Ryšys palaikomas radijo stotimis, be vizualaus kontakto. „Astronautams“ sugrįžus, vystomos diskusijos, aptariami likę klausimai.

Edukacijos programa skirta 1-12 klasių mokiniams, suaugusiesiems. Programos trukmė 45-60 min. Užsiėmimo dalyvių skaičius iki 30 asmenų.

Mūsų draugai
Lietuvos etnokosmologijos muziejus

Kulionių k., Žvaigždžių g. 10, Čiulėnų sen., Molėtų r.
Tel./Faks: (8-383) 45-424

Kontaktai

tel. registracijai į ekskursijas 8-615-20688
El. paštas: info@etnokosmomuziejus.lt

Instagram

Sekite mus

Prenumeruoti naujienas