Edukacinė programa muziejaus lauko ekspozicijoje

Svarbi informacija lankytojams: Į visas programas registruojama internetu ir telefonu +370-615-20688 (Pirmadieniais – penktadieniais 8:00 – 16:30 val.).

REGISTRACIJA

Programos laikas Trukmė Bilieto kaina
Suaugusiesiems – 4,00 Eur

Studentams/pensininkams/neįgaliesiems – 2,00 Eur

Pirmadienis – penktadienis 8.00 – 15.00 val.

45 min. Moksleiviams – 2,00 Eur

Nebijok paklysti!

Edukacija viduje ir lauke. Edukacijos metu dalyviai susipažins su istoriniu bei įvairių šalių tradicijomis naviguojant. Sužinos kaip orientuotis erdvėje pagal dangaus objektus. Išmoks orientuotis erdvėje naudojantis kompasu. Susipažins su meteorologinėmis sąlygomis planetose. Edukacija prasideda 32 metrų aukščio apžvalgos aikštelėje, kurią galima pasiekti laiptais ir liftu, Saulės rato ir planetų modelių apžiūrėjimu. Susipažinus su teorine informacija, kompaso naudojimo principais, prasideda kosminė kelionė lauke po Saulės sistemos planetas. Kultūros pasas 3-8 klasėms.

Programos trukmė 45-60 min. Užsiėmimo dalyvių skaičius iki 30 asmenų.

 

Misija – „Rask“

Dalyviai išmoks komunikuoti racijomis. Edukacija vyksta tiek edukacinėje klasėje tiek lauke, ieškant informacijos muziejaus lauko ekspozicijoje esančioje Saulės sistemos modelyje. Dalyviai supažindinami su elektromagnetinių bangų sklidimu įvairiose erdvėse. Išbando radijo racijas. Pasiskirsto komandomis ir gauna užduotis. „Misijos kontrolė” lieka edukacinėje klasėje, o „astronautai” keliauja po lauko ekspoziciją ieškoti informacijos. Komunikuojama radijo stotelių pagalba. Atlikus užduotis, visi susirenka edukacinėje klasėje ir vyksta užduočių aptarimas, diskusija. Kultūros pasas 5-9 klasėms.

Programos trukmė 45-60 min. Užsiėmimo dalyvių skaičius iki 30 asmenų.

Mūsų draugai
Lietuvos etnokosmologijos muziejus

Kulionių k., Žvaigždžių g. 10, Čiulėnų sen., Molėtų r.
Tel./Faks: (8-383) 45-424

Kontaktai

tel. registracijai į ekskursijas 8-615-20688
El. paštas: info@etnokosmomuziejus.lt

Instagram

Sekite mus

Prenumeruoti naujienas