Etnokosmologija – ryšiai su kosminiu pasauliu

Svarbi informacija lankytojams: Į visas programas registruojama internetu ir telefonu +370-615-20688 (Pirmadieniais – penktadieniais 8:00 – 16:30 val.) .

REGISTRACIJA

Programos Laikas Trukmė Bilietų kaina
Suaugusiesiems – 6,00 Eur
Lengvatinis bilietas* – 3,00 Eur
Lapkričio – kovo mėn.

pirmadienis- šeštadienis
Balandžio – spalio mėn.
pirmadienis- sekmadienis
1 – 1,5 valandos
Grupės mokestis (1-9 asmenų grupei)** – 60,00 Eur
Užsakomoji individuali ekskursija (1-19 asmenų grupei)*** – 120,00 Eur

 * Asmenys, kuriems taikoma 50 % nuolaida ekskursijų bilietams:

1. aukštųjų mokyklų studentai, studijuojantys pagal nuolatinę arba dieninę studijų formą;

2. profesinių mokyklų moksleiviai, studijuojantys pagal formaliojo profesinio mokymo programas;

3. nuolatinės privalomosios Lietuvos Respublikos karo tarnybos kariams, kariams – savanoriams;

4. asmenims, kuriems sukako valstybinio socialinio draudimo senatvės pensijos amžius (iki 80 metų);

5. nuo 1939 – 1990 metų okupacijų nukentėjusiems asmenims – politiniams kaliniams ir tremtiniams, buvusiems getų, koncentracijos ar kitokio tipo prievartinių stovyklų kaliniams;

6. Lietuvos Respublikos nepriklausomybės gynėjams, nukentėjusiems nuo 1991 m. sausio 11 – 13 d. ir po to vykdytos SSRS agresijos;

7. pasipriešinimo 1940 – 1990 m. Lietuvos okupacijoms dalyviams – kariams savanoriams, ir laisvės kovų dalyviams.

**Grupės mokestis (1-9 asmenys) yra taikomas tokiu atveju: jei užsiregistruoja grupė lankytojų (10 ir daugiau), tačiau atvyksta mažesnis (mažiau nei 10) lankytojų skaičius; jei lankytojų yra mažiau nei 10 ir jie nori atskiru laiku dalyvauti pasirinktoje ekskursijoje. Grupės mokestis yra netaikomas, jei lankytojai atvyksta į muziejaus paskelbtus pavienių lankytojų priėmimo laikus.

***Tokios kainos yra taikomos, jei lankytojų grupėje yra iki 20 asmenų ir jie nepageidauja, kad prie jų grupės būtų prijungiami kiti lankytojai.

 

ETNOKOSMOLOGIJA – RYŠIAI SU KOSMINIU PASAULIU. Tai dieninė ekskursija, vykstanti šviesiu paros metu. Ekskursijos trukmė 1-1,5 valandos. Būtina registracija telefonu +370-615-20688, nes formuojamos panašaus amžiaus grupės, pvz., moksleiviai su moksleiviais, šeimos jungiamos su šeimomis. Gali registruotis ir pavieniai lankytojai, šeimos. Maksimalus žmonių skaičius grupėje gali būti 25 – 30. Būtina, kad lankytojai atvyktų 10 – 15 min. anksčiau, įsigytų bilietus ir nesudarytų nepatogumų kitiems muziejaus svečiams. Pirmadieniais – penktadieniais (10.00 – 15.00 val.) ir vėliau pavieniai lankytojai priimami, esant galimybei prijungiami prie registruotų grupių arba priimami  į pavieniams lankytojams paskirtus muziejaus lankymo laikus, kurie skelbiami internetinėje svetainėje naujienų skiltyje https://etnokosmomuziejus.lt/kategorija/naujienos/ Pirmadieniais – penktadieniais (po 16.00 val.), šeštadieniais – sekmadieniais atvykę pavieniai, neregistruoti lankytojai gali būti prijungiami prie jau esamų grupių. Nesant tokios galimybės, jei lankytojų skaičius yra 1 – 9 žmonių, yra mokamas grupės mokestis – 44 EUR  (16.00 val. ir vėliau, savaitgaliais ir švenčių dienomis).

 

 

Dieninės programos (ekskursijos) metu per požeminę muziejaus galeriją, tarsi mitologinio medžio šaknis, yra kylama aukštyn. Penkiose salėse yra pristatomi skirtingi žmogaus, žmonijos ryšiai su Kosminiu pasauliu (senieji etniniai ryšiai, pasaulio matavimai, kalendoriai, astronomija, kosmonautika, nežemiškos gyvybės paieška, mūsų civilizacijos ateities galimybės). Muziejaus ekspozicija yra nuolat pildoma, o muziejaus ekskursijos vadovai padės geriau pajausti Etnokosmologijos muziejaus unikalumą, ryšių su Kosminiu pasauliu įvairovę.

 


 

Salėje per didelį ekraną demonstruojamos skaidrės arba video programos. Čia galima pamatyti aukštos kokybės, pačių įvairiausių Visatos vaizdų, nuo išryškinančių mūsų planetos unikalumą, iki tolimiausių galaktikų. Iš ten dviem keliais (jaunimas, sportiški žmonės kyla laiptais, o vyresnio amžiaus, patys jauniausi lankytojai ir negalintys naudotis laiptais dėl rimtų priežasčių turi galimybę pakilti liftu) kylama į apžvalgos aikštelę 30 metrų aukštyje. Iš čia atsiveria įspūdingas vaizdas: matomi 6 ežerai, Labanoro girios panorama. Po ekskursijos galima pasivaikščioti po muziejaus lauko ekspoziciją, pasigrožėti muziejaus gėlynais, aplankyti kalendorinį akmenų ratą.

 

Mūsų draugai
Lietuvos etnokosmologijos muziejus

Kulionių k., Žvaigždžių g. 10, Čiulėnų sen., Molėtų r.
Tel./Faks: (8-383) 45-424

Kontaktai

tel. registracijai į ekskursijas 8-615-20688
El. paštas: info@etnokosmomuziejus.lt

Instagram

Sekite mus

Prenumeruoti naujienas