Teminė paskaita

http://vignette2.wikia.nocookie.net/powerlisting/images/b/bc/Cosmos.jpg/revision/latest?cb=20121024191430

 

Paskaitą gali užsisakyti organizuotos grupės, taip pat, pavieniai lankytojai norintys mokėti grupės mokestį. Paskaitos skirtos įvairių klasių moksleiviams, studentams ir plačiajai visuomenei.

Daugiau Informacijos ir registracija telefonu: +370-615-20688.

Teminės paskaitos, Jums pageidaujant, gali būti įvairios, apie viską, kas susiję su kosminiu pasauliu. Tai ir žvaigždžių įvairovė, paslaptingas žvaigždėdaros procesas, saulės sistemos planetos, egzoplanetos, galaktikos, kometos, asteroidai, kiti egzotiški kosminiai objektai ir t.t.. Paskaitoje demonstruojama naujausius mokslinius atradimus iliustruojančios skaidrės ir videofilmai, populiariai ir įdomiai atskleidžiamos neįtikėtinos astronomijos teorijos ir faktai, padedantys suprasti ir pajusti Kosminio pasaulio didybę ir grožį!

Dėmesio: galimybė įvykti Jūsų norimai paskaitai t.y. paskaitos tema trukmė ir data  yra tiesiogiai derinami su muziejuje dirbančiais ekskursijų vadovais.

Įkainiai:

Suaugusiesiems – 6 EUR.

Studentams/pensininkams/neįgaliesiems – 5 EUR.

Moksleiviams – 4 EUR.

Grupės mokestis (1-9 asmenų grupei)** – 60,00 Eur

Užsakomoji individuali ekskursija (1-19 asmenų grupei)*** –150,00 Eur

** Grupės mokestis (1-9 asmenų grupei) yra taikomas tokiu atveju, jei užsiregistruoja grupė lankytojų (10 ir daugiau), tačiau atvyksta mažesnis (mažiau nei 10) lankytojų skaičius. Grupės mokestis netaikomas, jei muziejus skelbia pavienių lankytojų priėmimo laikus.

Mūsų draugai
Lietuvos etnokosmologijos muziejus

Kulionių k., Žvaigždžių g. 10, Čiulėnų sen., Molėtų r.
Tel./Faks: (8-383) 45-424

Kontaktai

tel. registracijai į ekskursijas 8-615-20688
El. paštas: info@etnokosmomuziejus.lt

Instagram

Sekite mus

Prenumeruoti naujienas